Runda wiosenna Saltex IV liga grupa zachodnia

Do rozpoczęcia rundy rewanżowej Saltex IV ligi grupa zachodnia pozostał niecały tydzień. Orkan Szczedrzykowice do rozgrywek przygotowywał się od połowy stycznia, treningi odbywały się głównie na sztucznym boisku w Legnicy. Jak to bywa w przerwach między rundami w drużynach dochodzi do różnego rodzaju zmian, tak również było w Orkanie. Najważniejsza informacją jest powrót po chorobie na ławkę trenerką Eugeniusza Oleśkiewicza, który od samego początku przygotowań kład nacisk na aspekty motoryczne i taktyczne. W rundzie wiosennej w barwach Orkana nie zobaczymy Grzegorza Zielińskiego (Prochowicznaka Prochowice), Tomasza Syskę (akademia Miedź Legnica trener), Paweł Michalik (rezygnacja), Kornel Koziarz (rezygnacja). Drużynę wzmocnili: Łukasz Filipiak (powrót z Anglii), Piotr Szpryngiel, Adam Kłak (Grom Gromadzyń Wielowieś), w ostatnim tygodniu przed rozpoczęciem rundy może dość do małych korekt w składzie ale o tym napiszemy osobno.

Kadra Orkana Szczedrzykowice runda wiosenna sezon 2016/2017:

Bramkarze:

Alan Kopystiański, Piotr Szpringiel

Obrońcy:

Adam Kłak, Bartosz Światły, Damian Ciunowicz, Wojciech Grygierczyk, Maciej Pilarowski, Kordian Tański,

Pomocnicy:

Jarosław Gambal, Michał Śliwiński, Paweł Wyżga, Łukasz Filipiak, Rafał Majka, Marcin Ogórek, Paweł Rosa, Patryk Długosz, Dawid Śliwiński

Napastnicy:

Tomasz Kociszewski, Daniel Dudkiewicz