Kolejne ubytki w Orkanie

Po Kornelu Koziarzu kolejnym zawodnikiem który zdecydował się opuścić drużynę ze Szczedrzykowic jest Tomasz Syska. Popularny Sysa poinformował trenera i zarząd że ze względu na obowiązki zawodowe związane z pracą trenerską w Akademii Piłkarskiej Miedź Legnica nie jest w stanie pogodzić pracy z grą w Orkanie Szczedrzykowice. Dziękujemy Tomkowi za te wspaniałe lata w których godnie i z pełnym zaangażowaniem reprezentował Nasz klub. Życzymy Tomkowi wielu sukcesów w ciężkiej pracy trenerskiej, aby wyszkolił przyszłych Reprezentantów Polski.

Kolejnym ubytkiem Orkana może być Paweł Michalik, który nie podjął treningów i słuch po nim zaginął, z nieoficjalnych źródeł wiemy że Paweł zamienił piłkę nożną na kulturystykę. Może rośnie Nam drugi Mariusz Pudzianowski życzymy Mu tego z całego serca.