Autor:

kota73

Utworzono:

03.03.2016

Mecz rozpoczyna się od gry wysokim pressingiem naszej drużyny. Przynosi on rezultat już w 2 minucie, gdyż bramkarz Orli traci piłkę, a sytuację wykorzystuje Matwi, umieszczając ją w bramce. Jest 1-0. W 3 minucie Kicia z autu dogrywa do Matwiego, ale jego strzał nie przynosi podwyższenia prowadzenia. W 5 minucie jest 2-0, gdyż Patryk dobija strzał Matwiego. Na 3-0 podwyższa Kicia po samodzielnej akcji. W tej samej minucie piłkę z rogu podaje Matwi, trafić do bramki próbuje Kicia, ale jego strzał odbija bramkarz Orli. Dobitka Patryka znajduje drogę do siatki i jest 4-0. Kolejne trzy gole są autorstwa Łozia, pierwsza po asyście Matiwego, druga – Kici, zaś trzecia po asyście Gołego. Jest 7-0 dla KS Polkowice. W ostatniej minucie jeszcze Goły i Łoziu mają po 100% sytuacji, ale ich nie wykorzystują. Mecz kończy się zwycięstwem 7-0. (http://kspolkowice2005.futbolowo.pl)