Autor:

kota73

Utworzono:

26.02.2016

Spotkanie rozpoczęło się od groźnego ataku Orli Wąsosz i choć Czyżyk obronił strzał, to Kicia przypadkowo dotyka piłkę ręką, a sędzia dyktuje rzut karny dla drużyny Orli. Karnego na gola zamienia zawodnik z Wąsoszy, umieszczając piłkę tuż obok lewego słupka bramki Czyżyk. Przegrywamy 0-1. Kolejne minuty meczu to ataki przeważającej na boisku Orli. W 4 minucie Kicia omal nie wyrównuje wyniku spotkania, jednak chwilę później podaje do Matwiego, a ten umieszcza piłkę w pustej bramce Wąsoszy. Jest 1-1. W 7 minucie drugiego karnego dla Orli, tym razem po zagraniu przypadkowym Patryka ręką w polu karnym, ponownie wykorzystuje ich zawodnik. Przegrywamy 1-2. W 9 minucie dochodzi do zmiany całej „piętki” naszej drużyny, a już pierwsza jej akcja przynosi nam wyrównanie. Maksiu przechwytuje piłkę w środku pola i strzela tuż obok ręki bramkarza Orli. Jest 2-2. Kolejna zmiana przynosi nam wygraną, bowiem najpierw Kicia – po podaniu Kapiego z autu, daje nam prowadzenie 3-2, a w kolejnej akcji, przejmując piłkę, samodzielnie ustala wynik spotkania na 4-2. (http://kspolkowice2005.futbolowo.pl)