Zwycięstwo Orkana

W pierwszy swoim sparingu Orkan Szczedrzykowice pokonał 3 - ligową Lechię Dzierżoniów 3:2 (1:0). Mecz zaczął się po myśli Orkana już w 2 minucie meczu w zamieszaniu w polu karnym padła pierwsza bramka dla Orkana po strzale samobójczym zawodnika z Dzierżoniowa. W pierwszej połowie więcej bramek nie zobaczyliśmy, mecz był wyrównany ale to Szczedrzykowianie mieli więcej sytuacji do strzelenia bramki ale zawsze czegoś brakowało. W drugiej połowie meczu po świetnym prostopadłym podaniu Jarosława Gambala Paweł Wyżga strzelił drugiego gola i Orkan prowadził 2:0. trzecią bramkę zdobył Daniel Dudkiewicz po fantastycznym strzale za pola karnego i było 3:0. W końcówce meczu trener Oleśkiewicz wprowadził 3 juniorów i Lechia w ciągu ostatnich 3 minut meczu strzeliła 2 bramki za sprawą Niedojada i Tomkiewicza.

Orkan Szczedrzykowice – Lechia Dzierżoniów 3:2 (1:0)

Bramki:Gol samobójczy, Wyżga, Dudkiewicz (Orkan) oraz Niedojad, Tomkiewicz (Lechia).