Śliwińscy SHOW

Orkan wygrał w Jeżowie Sudeckim w pełni zasłużenie. - Po pierwszej połowie wygrywaliśmy już różnicą trzech goli - powiedział Daniel Dudkiewicz, piłkarz Orkana. Strzelanie w 17. min rozpoczął Michał Śliwiński. Kolejne trafienia były dziełem jego brata Dawida. Bramkarza Lotnika pokonywał w 24, 38 i 77. min. Zespół trenera Artura Milewskiego stać było tylko na strzelenie honorowego gola, którego autorem był Górski. - W sytuacji jakiej obecnie się znajdujemy rywal był dla nas zbyt trudny. Mecz był rozstrzygnięty już do przerwy. Chciałem pochwalić chłopaków, bo mimo tego po przerwie starali się walczyć. Momentami dotrzymywali kroku rywalom i także stworzyli sobie kilka okazji do strzelenia gola. Nie załamujemy się, pracujemy i czekamy na pierwsze zwycięstwo - powiedział Artur Milewski, trener Lotnika.

LOTNIK JEŻÓW SUDECKI - ORKAN SZCZEDRZYKOWICE 1:4 (0:3)

Bramki: 0:1 M. Śliwiński (17), 0:2 D. Śliwiński (24), 0:3 D. Śliwiński (38), 0:4 D. Śliwiński (77), 1:4 Górski (80).
Żółte kartki: Syska, Ciunowicz, M. Śliwiński.
Sędziowali: Krzysztof Sobol jako główny oraz Tomasz Kasiński i Łukasz Nalepa (Jelenia Góra).
Widzów: 100.

LOTNIK: Hałka - T. Madej (55 Becker), Kierlik, Lis (75 Góral), Bojanowski, Wyka (80 Pieńkowski), Niemirski (46 Gołąb), Białkowski, Becker, Kurzelewski (65 Gawlik), Masel (46 Górski).
ORKAN: Kopystiański - Syska (82 Grygierczyk), Majka, Światły, Ciunowicz, Ogórek (85 Konradtański), Gambal D. Śliwiński (80 Michalik), M. Śliwiński (80 Dudkiewicz), Wyżga (68 Długosz), Kociszewski (46 Rosa).

źródło: jg24.pl