Orkan skruszył Granit

Orkan Szczedrzykowice rozbił na wyjeździe AKS Strzegom 7:1! W sobotnim meczu hat-trickiem popisał się Tomasz Kociszewski.

Orkan od pierwszego gwizdka dyktował warunki gry. Zespół ze Szczedrzykowic już po 10 min. prowadził 2:0.Najpierw wynik spotkania otworzył Marcin Ogórek, a chwilę później na listę strzelców wpisał się Andrzej Węgłowski.

Goście jedyną bramkę strzelili w 19 min. Kolejneminutyto w dalszym ciągu dominacja Orkana. Na przerwę ekipa trenera Eugeniusza Oleśkiewicza schodziła prowadząc aż 5:1.

W drugiej połowie goście dołożyli dwie bramki i ostatecznie wygrali 7:1. Aż trzy gole strzelił były piłkarz legnickiego Konfeksu i Miedzi Tomasz Kociszewski.

W następną niedzielę Orkan Szczedrzykowice zmierzy się na własnym boisku z Nysą Zgorzelec. Początek meczu o godz. 16.00.

AKS Strzegom - Orkan Szczedrzykowice

Bramki:0:1 Ogórek 7, 0:2 Węgłowski 10, 1:2 Sudoł 19, 1:3 Kociszewski 27, 1:4 Kociszewski 38, 1:5 Wyżga 40, 1:6 Wyżga 64, 1:7 Kociszewski 84.

Orkan:Koziarz – Syska (71 Zieliński), Majka, Światły, Ciunowicz (71 Michalik) – D. Śliwiński (68 M. Śliwiński), Gambal, Ogórek (81 Grygierczyk), Węgłowski, Wyżga (75 Długosz) – Kociszewski.