Orkan pokonał Zamet

Siódme zwycięstwo w dziewiątym meczu ligowym zanotował Orkan Szczedrzykowice. Zespół trenera Eugeniusza Oleśkiewicza pokonał na własnym boisku Zamet Przemków 3:0.

W niedzielę nikt nie wyobrażał sobie innego rozstrzygnięcia, jak zwycięstwo ekipy ze Szczedrzykowice. Orkan był podwójnie zmotywowany, bowiem na koncie miał dwie porażki zrzęduz Chrobrym II Głogów i Zagłębiem II Lubin.

Pierwsza połowa starcia z Zametem zakończyła się bezbramkowym remisem. Wynik spotkania otworzył w 51 min. Paweł Wyżga. Osiem minut później prowadzenie gospodarzy podwyższył Tomasz Kociszewski. W 71 min.ten sam zawodnik ustalił wynik spotkania na 3:0.

Po 9. kolejkach Orkan zajmuje drugie miejsce ze stratą dwóch punktów do prowadzącego Zagłębia II Lubin.

W najbliższą sobotę piłkarze ze Szczedrzykowic zagrają na wyjeździe z GKS-em Warta Bolesławiecka.

Orkan Szczedrzykowice - Zamet Przemków 3:0 (0:0)

Bramki:1:0 Wyżga 51, 2:0 Kociszewski 59, 3:0 Kociszewski 71

Orkan:Koziarz – Ciunowicz, Majka, Światły, Tański – Wyżga (75 Michalik), Rosa, Ogórek (81 M. Śliwiński), Gambal (70 Grygierczyk), D. Śliwiński (46 Długosz) – Kociszewski (85 Syska).

źródło:lca.pl