Orkan lepszy od Karkonoszy

Gospodarzy jako szkoleniowiec poprowadził Daniel Dudkiewicz. Eugeniusz Oleśkiewicz w związku z problemami zdrowotnymi nie mógł zasiąść na ławce trenerskiej. Na własną prośbę został przywieziony na spotkanie ze szpitala (życzymy prędkiego powrotu do zdrowia!). W ciągu całego meczu gospodarze posiadali optyczną przewagę. Efektem tego był gol zdobyty przez Ogórka w 13. min. Cały zespół pobiegł w kierunku swojego trenera aby razem z nim cieszyć się z powodzenia. Tuż przed przerwą mogło być 2:0, ale bramkarz Karkonoszy obronił groźny strzał Kociszewskiego. Ten sam piłkarz w dogodnej sytuacji pomylił się po przerwie. W samej końcówce swoją szansę mieli goście, ale strzał Szramowiata zablokował jeden z defensorów drużyny ze Szczedrzykowic.

ORKAN SZCZEDRZYKOWICE - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 1:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Ogórek (13).
Żółta kartka: Poszelężny.
Sędziowali: Adam Karasewicz jako główny oraz Mariusz Jasina i Marcin Niciński (Wrocław).
Widzów: 200.

ORKAN: Koziarz - Grygierczyk, Światły, Ciunowicz, Gambal, Majka, Ogórek (67 Rosa), Kociszewski (74 Długosz), D. Śliwiński, Syska (46 M. Śliwiński), Wyżga (89 Michalik).
KARKONOSZE: Bursacki - Wawrzyniak, Cichoń, Szramowiat, Firlej (30 Statkowski), Denis, Pytel (85 Śnieguła), Lekszycki, Poszelężny (84 Kozołubski), Walaszek, Piechuta.